17 lipca 2023

Pociąg do Kultury: BOLEWSKI&TUBIS

26 lipca (środa) odbędzie się kolejny przejazd kolejką wąskotorową połączony z koncertem w Sypitkach!

POCIĄG DO KULTURY 2023

W programie:

PRZEJAZD kolejką:

• odjazd z Ełku do Sypitek | godz. 18.30
  • odjazd z Sypitek do Ełku | godz. 21.15

KONCERT | stacja Sypitki | godz. 19.30

BOLEWSKI & TUBIS

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego, z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu. Zespół wydał także dwie autorskie płyty: Lunatyk 2018 i Bez końca 2020, doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. (…) To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.(…)

BILETY na POCIĄG DO KULTURY: 40 zł normalny | 20 zł ulgowy* | dzieci do lat 5 bezpłatnie

*dzieci i młodzież w wieku szkolnym, studenci, emeryci i renciści, kombatanci, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne I i II grupy oraz inwalidzi (za okazaniem stosownej legitymacji)

Bilety do kupienia w kasie Muzeum lub online (na ok. 2-3 tygodnie przed danym koncertem): TUTAJ!

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Partnerem Pociągu do Kultury jest firma KOMA Sp. z o.o. Sp.k.