Kontakt

MUZEUM HISTORYCZNE W EŁKU

ul. Wąski Tor 1, 19-300 Ełk (sprawdź, jak do nas trafić – TUTAJ)

  • tel. +48 87 732 02 83
    sekretariat@muzeum.elk.pl

    • NIP: 8481860417
      REGON: 281427628
  • Godziny otwarcia:
    Administracja:
    poniedziałek–piątek 7.00–15.00

    • WYSTAWY, KASA, INFORMACJA:
      wtorek–niedziela 9.30–16.30
      tel. 534 535 004 / 87 610 00 00
  • DYREKTOR MHE
    dr Rafał Żytyniec
    tel. 87 732 02 83
    r.zytyniec@muzeum.elk.pl
  • Główna księgowa
    Bożena Walendzik
    tel. 87 732 02 83
    b.walendzik@muzeum.elk.pl

 

  • Specjalista ds. administracyjno-kadrowych
    Iwona Nowalska
    tel. 87 732 02 83
    i.nowalska@muzeum.elk.pl
  • Inspektor ochrony danych
    Iwona Nowalska
    tel. 87 732 02 83
    ochronadanych@muzeum.elk.pl

DZIAŁ ZBIORÓW

  • Główny inwentaryzator
    Sebastian Litwin
    tel. 87 732 02 85
    s.litwin@muzeum.elk.pl

DZIAŁ WYSTAW

  • Specjalista ds. organizacji wystaw
    Jakub Knyżewski
    tel. 87 732 02 85
    j.knyzewski@muzeum.elk.pl

DZIAŁ PROMOCJI I ORGANIZACJI IMPREZ

  • Kierownik Działu
    Marta Murzyn
    tel. 87 732 02 84
    m.murzyn@muzeum.elk.pl
  • Specjalista ds. działań promocyjnych i współpracy zewnętrznej
    Jarosław Wasilewski

    tel. 87 610 00 00
    j.wasilewski@muzeum.elk.pl

DZIAŁ EDUKACJI

  • Kierownik Działu
    Magda Szumska
    tel. 87 732 02 84
    m.szumska@muzeum.elk.pl
  • Edukator Parku Odkrywców
    Dariusz Jurczak

    tel. 87 732 02 82
    d.jurczak@muzeum.elk.pl
  • Pracownik ds. naukowo-kulturalnych
    Łukasz Zyskowski

    tel. 87 732 02 82
    l.zyskowski@muzeum.elk.pl

EŁCKA KOLEJ WĄSKOTOROWA

  • Kierownik
    Marcin Gabruś
    tel. 691 366 294
    m.gabrus@muzeum.elk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY (kasa/informacja/zamówienia EKW)

  • Specjalista ds. sprzedaży
    Dorota Milanowska
    tel. 534 535 004/87 610 00 00
    d.milanowska@muzeum.elk.pl
    zamowienia@muzeum.elk.pl