20 czerwca 2023

Pociąg do Kultury: BARTAS SZYMONIAK

Już 12 lipca (środa) odbędzie się przejazd kolejką wąskotorową połączony z koncertem w Sypitkach!

POCIĄG DO KULTURY 2023

W programie:

PRZEJAZD kolejką:

• odjazd z Ełku do Sypitek | godz. 18.30
  • odjazd z Sypitek do Ełku | godz. 21.15

KONCERT | stacja Sypitki | godz. 19.30

BARTAS SZYMONIAK

Bartas to obecnie jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wokalista o charakterystycznej, onirycznej barwie głosu, a także beatboxer – twórca własnego stylu beatrock. Autor takich przebojów jak „Wojownik z miłości”, „Cierpliwość” czy „Powroty”, które przez dziewięć kolejnych tygodni nie schodziły ze szczytu listy przebojów radiowej Trójki. Jego twórczość to także nietuzinkowe interpretacje wierszy najważniejszych polskich poetów min. C.K. Norwida, K.K. Baczyńskiego, T. Gajcego, A. Słonimskiego czy B. Leśmiana.  To także były frontman kultowego Sztywnego Pala Azji (2008-2015), laureat „IDOLA” oraz absolwent katowickiego wydziału Jazzu.

Koncert w ramach „Pociągu” będzie kolejnym na trasie promującej najnowszy album Artysty – GRANICE.

BILETY na POCIĄG DO KULTURY: 40 zł normalny | 20 zł ulgowy* | dzieci do lat 5 bezpłatnie

*dzieci i młodzież w wieku szkolnym, studenci, emeryci i renciści, kombatanci, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne I i II grupy oraz inwalidzi (za okazaniem stosownej legitymacji)

Bilety do kupienia w kasie Muzeum lub online (na ok. 2-3 tygodnie przed danym koncertem): TUTAJ!

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Partnerem Pociągu do Kultury jest firma KOMA Sp. z o.o. Sp.k.