08 lutego 2024

Demontaż/montaż wystawy

To już ostatnia okazja, aby zobaczyć wystawę „Świat toruńskiego piernika” w Muzeum Historycznym w Ełku. Z przyczyn niezależnych od nas skracamy termin zwiedzania o jeden dzień, czyli zapraszamy na Wąski Tor 1 do 10 lutego włącznie.

Ponadto:

• 11 lutego całe Muzeum, w tym teren wokół, będzie zamknięte.
  • W dniach 12-16 lutego nieczynne będą sale wystawowe i kasa/informacja (demontaż/montaż wystawy). Administracja (w tym teren wokół Muzeum) będzie czynna w stałych godzinach, tj. 7.00-15.00.

Tym samym już 16 lutego, o godz. 18.00, zapraszamy na wernisaż wystawy „Mikołaj Kopernik. Opowieść o życiu i dziele”, w trakcie którego odbędzie się kuratorskie oprowadzanie w towarzystwie Michała Kłosińskiego – kustosza, kierownika Domu Mikołaja Kopernika w Muzeum Okręgowym w Toruniu.