17 maja 2022

POCIĄG DO KULTURY extra | przejazd + koncert zespołu CZEREŚNIE

Ruszamy z kolejną edycją świetnie przez Was przyjętego wydarzenia cyklicznego

POCIĄG DO KULTURY

Specjalne, dodatkowe przejazdy kolejką wąskotorową połączone z koncertami w Sypitkach!

Pierwszy z nich odbędzie się już 28 maja 2022 (sobota)
w ramach tegorocznych Ełckich Dni Rodziny

POCIĄG DO KULTURY extra (dla dzieci… i nie tylko!)

W programie:
PRZEJAZD kolejką:
odjazd z Ełku do Sypitek | godz. 13.30
odjazd z Sypitek do Ełku | godz. 15.45

ognisko (prowiant we własnym zakresie)

KONCERT zespołu CZEREŚNIE

stacja Sypitki | godz. 14.15

Jesteśmy Czereśnie i powstaliśmy w 2017 r. w Krakowie.

Tworzymy muzykę skierowaną przede wszystkim do najmłodszych odbiorców, ale ponieważ dźwięki nie znają granic, polecamy się również wytrawnym słuchaczom. Śpiewamy o zagadnieniach ważnych dla dzieci i dorosłych – przyrodzie, zawodach, owocach i warzywach, poruszamy też niezmiennie istotne problemy ekologiczne. Wśród naszych utworów nie brakuje piosenek na różne okazje, np. dla Mamy, Taty czy Pana Strażaka. Występujemy w czteroosobowym składzie, grając na różnych instrumentach (mandola, banjo, ukulele, instrumenty perkusyjne, gitara basowa, tuba itd.). W 2017 r. światło dzienne ujrzał nasz debiutancki album „Ale wrzawa!”. W listopadzie 2018 r. ukazała się druga płyta pt. „Pestki”.

BILETY na POCIĄG DO KULTURY: 35 zł normalny | 20 zł ulgowy* | dzieci do lat 5 bezpłatnie

*dzieci i młodzież w wieku szkolnym, studenci, emeryci i renciści, kombatanci, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne I i II grupy oraz inwalidzi (za okazaniem stosownej legitymacji)

Bilety do kupienia w kasie Muzeum lub online: TUTAJ!

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!