16 maja 2020

SZANOWNI PAŃSTWO
ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

📷 📸 🎞 📘 🔍

W ramach Europejskiej Nocy Muzeów zapraszamy Państwa do zabawy „Odkrywamy Ełk XX wieku”.

Na czym polega zabawa?

🔍 Zapraszamy do przejrzenia swoich domowych albumów ze zdjęciami,
🔍 może wśród rodzinnych fotografii znajdą się też te,
🔍 na których zobaczymy budynki, ulice, miejsca zapomniane 🔍 czy też wszystkim nieznane oraz krajobrazy z naszego pięknego miasta – Ełku.

🎞 Następnie prosimy o udostępnienie fotografii w komentarzu pod postem na FB, z dopiskiem roku w którym zdjęcie zostało wykonane i co przedstawia.

EDIT:Dziękujemy za podzielenie się wspomnieniamisprzed lat.Osoby, które zamieściły zdjęcia,zapraszamy do Muzeum po…

Opublikowany przez Muzeum Historyczne w Ełku Sobota, 16 maja 2020

📷 Warunek jest jeden, zdjęcia muszą pochodzić z ubiegłego stulecia!!!

Wszyscy uczestnicy zabawy dostaną od Muzeum upominki.

📷 My natomiast, spróbujemy z udostępnionych zdjęć (jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę) zrobić prezentację bądź też nawet wystawę. Kto wie jakie perEŁKi skrywają wasze albumy?!

📷 Proponowana przez nas zabawa, to też świetny sposób na wspomnienia i opowieści przy kawie młodszym pokoleniom o historii i przemianach w naszym mieście.