12 sierpnia 2017

Aktywna kolejka kolej na rower – rower na kolejce

Kolejna wycieczka rowerowa będzie nosiła nazwę „Z widokiem na jezioro” i odbędzie się 12.08.2017r.

Tym razem trasa będzie przebiegała następująco: Sypitki – Laski Małe – Brodowo – Giże – Koziki – Sordachy – Mrozy Wielkie – Ełk (ok. 20 km)

Zapraszamy na przejażdżkę wzdłuż południowego brzegu Jeziora Selmęt Wielki – perły Pojezierza Ełckiego. Selmęt Wielki, to drugie największe po Rajgrodzkim, jezioro regionu. Wzdłuż jego brzegów rozciągają się malowniczo położone mazurskie wsi z zachowaną przedwojenną zabudową i dającym ukojenie cieniem alei drzew. Aleje drzew to jeden z charakterystycznych elementów krajobrazu Mazur. Trasa bogata jest w piękne krajobrazy z widokiem na Jezioro Selmęt Wielki. W Laskach Małych zobaczymy odejście „wąskotorówki” na Zawady-Tworki (J. Rajgrodzkie).

Trasa dość krótka zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od stopnia zaawansowania sportowego do wzięcia udziału. Zapraszamy również dzieci – nasz najmłodsza uczestniczka miała 9 lat i świetnie sobie poradził z trasą o długości 35km !!! Najważniejsze są chęci z resztą sobie poradzimy. Nasi przewodnicy nikogo nie zostawiają i dostosowują tempo jazdy do wszystkich uczestników :-)

  • Ilość miejsc ograniczona zapraszamy do zapisów!!!
  • Koszt 20zł od uczestnika (opłata w kasie EKW do 05.08.2017)
  • Zapisy i informacje: 87 610 00 00, 534 535 004

Bedzie naprawdę ciekawie. Zapraszamy.